| DeadAlready a întrebat:

Fetelor, va plac baietii epilati?

11 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Par cam gay aia.
deci nu-mi placwinking

| lola a răspuns:

Nu...Adica singurele zone unde nu imi place sa se epileze sunt picioarele si pieptul, restul e dupa cum doreste...Barbatul tot a barbat trebuie sa aratehappy

| xibalba a răspuns:

Nu aceia epilati in totalitate

| Eu4EverX a răspuns:

Da cei epilati arata foarte bine. dar depinde si unde mi se pare normal sa se epileze sub brat, in zonele intime si pe piept daca e cazul:-&. dar pe picioare arara ca niste femeistraight face

Parerea mea!tongue

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

In ce zone te referi laughing?
Imi plac baieti cu un abdomen lucrat si fara par happy.

| chupachups1234 a răspuns:

:-& Doar la subrat si zonele intime... Altfel arata ca niste femei.

| madagascar a răspuns:

Da

| Drunkenhearts a răspuns:

Iaaaac... pare putin km gay...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde? PArul de pe picioare si de sub brat e ok.

| casnicavirtuala a răspuns:

In niciun caz. n as vrea sa cred ca o sa ne batem pe creme de epilat ci ei.accept insa intr o anumita limita(zona intima, axila si un usor pensat)

| - Ǻdddααα ♀ - a răspuns:

Da happy imi plac baietii epilati... big grin