| Maiiiaaa a întrebat:

Banchetul...crying. Mie una nu-mi place, deoarece nu-mi sta bine cu aproape nici o rochie. Sunt cat de cat inalta si slaba..Niste modele, va rog puppy dog eyes? Aaa, si ar mai fi ceva : tinuta office la banchet? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Am o idee! Poate te gandesti sa iti cumperi o rochie dintr-un magazin. Daca chiar aleg aceasta optiune iti recomand Justin's Accesories sau Zara. Dar nu ar fi o idee mai buna sa iti comanzi una de la croitorie? Asa macar va sta perfect pe tine, va arata exact asa cum vrei si, pe langa asta, nu te va costa mai mult ca o rochie cumparata de la Zara. Uite aici niste modele foarte dragute: http://www.margotte.ro/rochii/rochie-office-madame-margotte---roz/27000
http://www.mycloset.ro/......ey--157825
http://fashiondres.allshops.ro/......ebite.html
http://www.2chic.ro/rochii-office-nissa-cu-stil-si-eleganta/

5 răspunsuri:
| nikbad4u a răspuns:

Cel mai bine inbracate cum te simti tu bine nu conteaza sa te inbraci obligator cun sunt alti inbracate cum crezi u ca tiar fi bine de fel cel mai simplu si elegant pentru o fata ar fi niste blugi pe corp nu neaparat fuste sau rochii happy

| papusica987 a răspuns (pentru nikbad4u):

Nu poate merge la banchet in blugi rolling eyes sa fim seriosi...

| elena1919 a răspuns:

Inalte si slabe sunt si modele alea pentru care se fac cele mai frumoase rochii! zi mersi ca nu esti grasa...atunci era o problema..nu ai cautat tu destul.dar sigur o sa ti gasesti ceva potrivithappy

| Senn a răspuns:

Buna, dupa cum observi si username-ul, sunt baiat, dar cred ca te pot ajuta. tinuta office. mnu, adica poate zici ca "daca o sa fie muzica proasta nu o sa dansez" sau cv de genu, iti zic eu asa au zis si fetele de la mine din clasa si a fost exact de dos laughing in fine. iti spun iti trebuie ceva in care sa te simti bine dar depinde 99% de buget. mie sincer din toate fetele din fosta mea clasa mi-au placut tinutele a doar 2 dintre ele si anume erau niste rochii de la ZARA, foarte elegante care cu siguranta au atras atentia, dar desigur depinde si de gusturi happy. daca bugetul tau de banchet poate depasi 700-750 RON e mai mult decat perfect happy

| Maiiiaaa explică (pentru Senn):

Niste poze, te rog frumos? puppy dog eyes Chiar daca esti baiat.hee hee