| Pl3asantNightmar3 a întrebat:

Banuiesc ca oricarei femei i se poate intampla sa transpire si sa isi vada tricoul preferat distrus de micile pete de transpiratie.Cum poti scoate o astfel de pata daca mai e si veche?

Răspuns Câştigător
| f1r3TiG3R a răspuns:

Stiam ceva de asa ceva. Uite iti dau eu o reteta sa scoti pata mai ales ca e vache.

Incearca

10 linguri otet
4 linguri sare
si
10 liguri suc lamaie stors proaspata

3 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Clorul distruge tesatura. Mai bine dai un ban in plus pe niste Vanish dar macar stii ca-si face treaba. Plus ca-l poti folosi pe orice culoare!

| Mytzyy95 a răspuns:

Cu apa oxigenata ( au la farmacie si e 2-3 leiwinking am încercat si chiar am reușit )

| Miky85 a răspuns:

Si eu am avut ceasta problema ani de zile si ma gandeam ca nu o sa mai scap niciodata de ea. Transpiram foarte mult la axila, cumparatul hainelor era o adevarata problema pentru mine, nu puteam purta camasi sau bluze strimte, colorate. Sora mea care are aceeasi problema a descoperit un antiperspirant/tratament care a fost miraculos.
Ma gandeam sa imi fac operatie cu toxina botulinica dar e destul de scumpa si efectul dureaza cam 6 luni. De cand folosesc acest produs viata mea s-a schimbat complet, pot purta orice gen de bluza si problema transpiratiei a disparut complet. Produsul se numeste Perspirex si poate fii comandat dupa ocazii.ro costa 55ron dar dureaza 3 luni, in cazul meu mai mult pentru ca deja il folosesc de cateva luni si nu trebuie sa aplic decat o data pe saptamana.
il recomand din toata inima si sunt sigura va ajute si pe voi
http://www.okazii.ro/......irant.html