| MisteriousGirl6868 a întrebat:

Nu demult mi-am luat un **** de antiperspirant, care a lasat niste urme ingrozitoare pe tricoul meu preferat, si aceste pete nu se iau. Sunt albe si deja am spalat tricoul de vreo 3 ori: nimic! Poate stiti voi cu ce sa spal sa se ia. fundita garantat

3 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Daca ai spalat deja de 3 ori nu cred ca se mai ia. Oricum poti incerca sa pui niste vanish lichid pe pata si dupa sa bagi la spalat.

| mara67 a răspuns:

Am auzit undeva ca se ia cu sare... cauta pe internet "aplicatii neobisnuite ale asrii de bucatarie"
si iti va da ceva despre cum sa scoti sangele si petele de transiratie de pe materialul textil
funda? puppy dog eyes

| Madalilina a răspuns:

Foloseste vanish. poate ai norocbatting eyelashes