| Anonima5627 a întrebat:

Bicarbonatul de sodiu este bun pentru părul gras? Dacă da, cum se folosește?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un șampon potrivit e și mai bun

| NunuNini a răspuns:

Nu este bun.

| Hope1992 a răspuns:

Eu am amestecat cu apa si l-am clatit dupa spalare. In afara de o senzatie de mancarime nu mi s-a parut ca m-a ajutat foarte mult. Mai bine cauti o masca de par pa baza de ulei de cocos sau lapte de cocos, am luat acum multi ani o creme intr-un recipient mai mare si imi facea parul minunat pana s-a obisnuit cu el si peste cateva luni nu mai producea acelasi efect.
Cauta un sampon, balsam si o masca buna.