| Zoican_Adina_2001 a întrebat:

CU bicarbonatul de sodiu se deschide parul intr-o nuanta draguta? Eu am parul saten deschis...

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Nu, bicarbonatul de sodiu este bun împotriva mătreţii şi curătă bine părul, şi-l face mai mătăsos!
- Detalii şi mod de utilizare :
http://lataifas.ro/......secundare/
O zi bună
Sper că te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu nu deschide si nu modifica culoarea parului, doar il curata si inmoaie parul, lasandu-l curat si matasos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a da parului o nuanta de blond, pune intr-un pulverizator apa oxigenata de concentratie 3 (o gasesti la farmacie) o amesteci cu apa plata in aceeasi cantitate si pulverizezi pe parul umed.Il lasi sa actioneze o ora.Iti va deteriora putin parul.

| Zoican_Adina_2001 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc ca m-ai avertizat in legatura cu deteriorarea acestuia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zoican_Adina_2001):

Stii,poti incerca si cu ceai de musetel, mai concentrat.Te limpezesti cu el, nu dauneaza parului, ba chiar ajuta.
Bafta!

| Zoican_Adina_2001 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult! Ai idee dupa cate utilizari se observa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zoican_Adina_2001):

Parul prinde o tenta aurie, nu ca la vopsea...cred ca dupa vreo trei spalari.