| Deea dYdY a întrebat:

Blonda, bruneta sau roscata?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Mie imi place cum sunt unele blonde, depinde. blondul e sexy smug
brunetul mi se pare putin mai. vulgar laughing
dar ambele culori sunt frumoase love struck roscatul in niciun` caz
desi se spune despre blonde ca sunt proaste, nu culoarea parului conteaza dragii mei, ci creierul! mare porcarie chestia asta cu prostia blondelor, desi o mare parte din blonde sunt proaste, nu inseamna ca daca esti bruneta (natural) si esti desteapta, dupa ce te faci blonda gata. esti proasta laughing nu`i deloc asa laughing) prostii doar big grin

62 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Toate laughing

| costymaximus a răspuns:

Bruneta

| OnWeed a răspuns:

Bruneta big grin

| mcrenma a răspuns:

Bruneta laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Bruneta.Ador fete brunete. Yammy, yammy.

| BuBuLyNa a răspuns:

Blonda si roscata!(eu sunt bruneta tongue si nu-mi place)tie ce iti place? thinking

| di@n@ a răspuns:

Blonda

| Deea dYdY explică:

Nu inteleg ce e de ras dar ma rog...

| eek a răspuns:

Cu intrebarea asta ce vrei sa afli... ce culoare sa te vopsesti? sau ce culoare avem noi?
eu roscatabig grin

| oz a răspuns:

Blondele imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscata.

| Aliyaa a răspuns:

Bruneta

| Bacemi a răspuns:

Nu as putea spune. Depinde de fiecare fata in parte. Fiecare in parte are o culoare care o avantajeaza.

| kanibala a răspuns:

Satenalaughing

| User a răspuns:

Satena. Roscata in nici un cazlaughing

| cipri08 a răspuns:

Bruneta :X:*

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bruneta

| denisa0906 a răspuns:

Despre roscate se spune ca sunt sarite despre blonde ca sunt proaste iar despre brunete ca sunt cool big grin u ce crezi?batting eyelashes

| daniDeeDee a răspuns:

Brunata si satena big grin

| Deea dYdY explică:

Ce cred eu? Cred ca nu trebuie sa luam in seama barfele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare este frumoasă în felul ei.
Pa, pa.

| di@n@ a răspuns:

Intelepciunea nu sta in culoarea parului, aviz amatoarelor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost bruneta.
Imi place blondul si acum sunt din nou satena...bine mai deschislaughing
Aleg ciocolatiu./ caramelul si blondulhappy

| Slavic a răspuns:

Bruneta Si roscata happy

| Ys a răspuns:

Asa este Diana nu trebuie sa luam in considerare barfele... mie imi plac baieti brunetz...is brunete si nu vrea niciodata sa ma vopsesk bine asa spun acum dar in viitor nu stiu ce o sa ma faca sa schimb parerea si sa vreau sa ma vopsesk dar sper sa nu fie asa ca mie imi place culoarea mea naturala

| Victoria a răspuns:

Satena.

| Slowmotioon a răspuns:

Bruneta.is so Cooll. dara si u Esti bruneta Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta

| Parintele a răspuns:

Bruneta sau satena