| ioana375 a întrebat:

Blonda, bruneta sau roscata?batting eyelashes De ce?

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Eu as alege roscata cu ochi verzi tongue

18 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Blonda

| Ladybuug a răspuns:

Satena!

| MrAngelus a răspuns:

Blonda, fara motiv

| torsi a răspuns:

Depinde de tenul ei, de forma fetei si alte cateva motive.winking

| Azµre a răspuns:

Fără blonde... sunt ciudate rău, în afară de faptul când le bagi în pat vorbesc mult și prost, când mai văd și un penis mai gros, nu mă refer mai lung, se sperie și spune că ea nu se... cu așa ceva că n-are loc, iar odată ce ai început nu se mai oprește este ca o moară de vânt stricată, singura soluție e să îi pui căluș altfel nu merge de nici o culoare.
Bruneta... brunetele sunt ciudate mai ales dacă sunt în zodia peștilor, vor mult sex, vor să domine și nu le place să fie mușcate de sfârcuri.
Roșcatele știu acum ce vor mai târziu se fac că uită.
Castaniul / Șatenul este culoarea mea, e mai ok.
Sper că m-am făcut înțeles.

Acest răspuns poate fi considerat un pamflet, nu se poate aplica tuturor persoanelor de asemenea culori în cap. Dar ce-am întâlnit eu erau exact așa.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu înţeleg faza asta cu culoarea părului.
Pentru mine, culoarea părului unei femei este echivalentă cu culoarea hârtiei igienice cu care mă şterg. Cam atât de mult îmi pasă dacă aia este blondă, brunetă, mov sau vişinie.

| Crucified a răspuns:

Bruneta,este mai frumoasabatting eyelashes
blondele sunt proaste cu draci iar despre roscate nu stiu ce sa zic.

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Mie îmi zici brunetă e tipa cu care te-ai certat...

| Zendaa a răspuns (pentru Crucified):

A,deci esti blond!

| Crucified a răspuns (pentru Zendaa):

Nu,sunt saten

| Zendaa a răspuns (pentru Crucified):

O da, se vede...

| Crucified a răspuns (pentru Zendaa):

De unde stii?

| Zendaa a răspuns (pentru Crucified):

Inception,it's wonderful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta sau satena...big grin

| Patrisia14 a răspuns:

Depinde daca esti Emo.Roscata...E foarte fashion anul asta' si se poarta Uite:

http://weheartit.com/entry/31061297
http://weheartit.com/entry/31071866

Asta imi placecel mai mult:

http://weheartit.com/entry/31072667 sau
http://weheartit.com/entry/31073074

| MaNDwN a răspuns:

Depinde laughing

| DanyAlex a răspuns:

Roscata. de ce... nu pot sa zic!

| lilukx a răspuns:

Bruuneta e mai fainlaughing funda? pls