| InDaMix a întrebat:

Blonda, Bruneta sau Roscata?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Un barbat adevarat ar raspundebig grinA!rolling on the floorFunda?happy

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mama, ce întrebare amuzantă! Chiar ai de ce să te tăvăleşti pe jos.

InDaMix, mama, din partea mea poate să fie şi cheală. Proastă să nu fie, că în rest...

| redrosegirl a răspuns:

Toate 3 + o satena!love struck

| Dumnezău a răspuns:

Verzi!

| YoYo a răspuns:

Si raspunsul meu este : DA!

| Famelia11 a răspuns:

Blondaaaa!:X:X:X

| CannbalCorpse a răspuns:

Roşcatăhee hee

| InDaMix explică (pentru CannbalCorpse):

No,sincer mie nu-mi plac roscatele xD 1.Blondeee:XXXXXXX 2.Brunete 3.satene 4. roscatestraight face

| ndc a răspuns:

Eu unul am o preferinta nu foarte rationala pentru roscate.

| Klepto a răspuns:

Orice, numai cheala sa nu fie si sa aiba standarde scazute.

@Peanut Butter Jelli Time Toata lumea iubeste satanele pardon satenele.

| chesea a răspuns:

Blondaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ave Satenele! Da, cu Majuscula!

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Sunt pisica.Tu ce zici?

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns (pentru InDaMix):

Miau.voiam sa spun ca nu sunt nici blonda (nici macar la creier),nici bruneta, nici roscata, nici altcumva.Deci,de ce sa imi pese?

| InDaMix explică (pentru SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili):

Am pus intrebarea pentru. toata lumea nu pentru. tine daca nu iti pasa nu am nevoie sa-mi spui tu asta.Gaseste alte intrebari cu pisicle tale.