| CityOfSatan a întrebat:

Care arata mai bine bruneta,blonda sau roscata?Argumenteaza.

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok!
femeile arata bine... indiferent daca sunt brunete, blonde, roscate, cu chelie, crete, sau oricum
de ce arata bine?
pentru ca sunt femei si suntem genetic programti sa ne indragostim de ele (ma rog o mare parte dintre noi)

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mie sincer nu.mi plac blondele. habar am de ce, dar nu le suport
cum spunea cineva mai sus pentru mine cel mai bine arata satenele, apoi brunetelewinking

| FemeiaPisică a răspuns:

Fiecare fata sau femeie este frumoasa in felul ei indiferent daca este bruneta, blonda sau roscata.
Nu conteaza culoarea parului!

| SugarLips a răspuns:

Satenawinking

| drhotzu a răspuns:

Toata lumea are dreptate!
mie imi plac toate femeile!
sau ma rog aproape... totusi sa nu exageram exista limite in tot!

| CityOfSatan explică:

Da,mie imi plac blondelebig grinMi se par foarte feminine.

| ionut1134 a răspuns:

Blonde sunt mai bune dar mai ales blondele au cei mai mari sani si sunt bune la pat nu toate mai sunt si avorturi din greseala laughing

| Syaaa a răspuns:

Băăă fratee da ce are toată lumea cu BLONDELE? vai de viaţa mea ce dacă eşti blondă înseamnă că eşti c***ă sau neapărat proastă? Doamne. cât pot să abereze unii! băi fratele meu nu puneţi toate blondele ce le vedeţi la+olalta cu toate destrăbălatele e adevarat unele sunt chiar proaste şi altele paraşute dar pentru asta nu trebuie puse toate BLONDELE la'olaltă! Părerea mea este ca sunt oameni ce le e ciudă pe blonde pentru că ele ştiu să se macheze, să se îmbrace şi să deie câte'o replică bună tuturor care merită. Deci RESPECT BLONDELE:X!

| spatarioana a răspuns:

Toate arata bine in felul lor daca sunt blonda si ma vopsesc bruneta sunt mai desteapta? oricum multi zic ca brunetele is baietoaice

| BithaTha19 a răspuns:

Bai eu sunt broonetha deci trebuie sa tzin cu ale mele...big grin sincer blondele is proaste rau iar satenele inteligenta artifikiala laughing deci BROONETHA la putere big grin sincer nu am vaz nici o fata in afara de broonetha care sa sa aive pe ea tot ce trebuie big grin

| LImbuTsaa a răspuns (pentru BithaTha19):

Mda. si "nroonethele" si mai proaste, stii sa scrii baby laughing cica la ea "broonetha, aive, artifikiala" laughing))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BithaTha19):

Dragă dar ce modestă si umilă esti.

| OnlineZ a răspuns (pentru BithaTha19):

Scuza-ma dar daca blondele is proaste atunci de ce "o blonda"are cel mai mare iq? eu sunt bruneta dar nu stiu ma enerveaza ce se spune despre blonde, pentru ca sunt sigura ca nu e adevarat.parerea mea si app se scrie bruneta nu "broonetha"laughingfara suparare asta e un limbaj ce il folosesc numai pitipoancelehappyaM VAZUT EU FOARTE MULTE brunete proaste la viata mea si inteligenta nu tine de culoarea parului, de unde ati mai scos si astarolling on the floor