| Deea dYdY a întrebat:

Blonda, bruneta sau roscata?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Mie imi place cum sunt unele blonde, depinde. blondul e sexy smug
brunetul mi se pare putin mai. vulgar laughing
dar ambele culori sunt frumoase love struck roscatul in niciun` caz
desi se spune despre blonde ca sunt proaste, nu culoarea parului conteaza dragii mei, ci creierul! mare porcarie chestia asta cu prostia blondelor, desi o mare parte din blonde sunt proaste, nu inseamna ca daca esti bruneta (natural) si esti desteapta, dupa ce te faci blonda gata. esti proasta laughing nu`i deloc asa laughing) prostii doar big grin

62 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu as putea spune. Depinde de fiecare fata in parte. Fiecare in parte are o culoare care o avantajeaza.

| Anca a răspuns:

Io-s o blonda camuflata laughing
Momentan ciocolatiu big grin Si ma prinde mai bine decat blond big grin
Acu inseamna ca-s mai inteligenta? Mi-o fi crescut IQ o data cu schimbarea culorii parului? laughing))

| eek a răspuns:

Cu intrebarea asta ce vrei sa afli... ce culoare sa te vopsesti? sau ce culoare avem noi?
eu roscatabig grin

| Zâmbărici a răspuns:

Bruneta:X:X

| Dianna_8523 a răspuns:

Dupa mine brunetele sunt cele mai frumoase happy

| anonimmmmm a răspuns:

Bruneta

| adellina a răspuns:

Brunetalove struck

| adellina a răspuns:

Deci...brunetele la puterelaughing

| miauu a răspuns:

Blonda

| Aliyaa a răspuns:

Bruneta

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu sunt saten, iar un prieten care lucreaza in domeniu mi-a spus ca am o nuanta de roscat. P. S. : Imi plac toate

| LCD a răspuns:

Satena

| DianaLostInDreams a răspuns:

Blonda si bruneta...

| Deea dYdY explică:

Nu inteleg ce e de ras dar ma rog...

| Deea dYdY explică:

Ce cred eu? Cred ca nu trebuie sa luam in seama barfele!

| Butsilee a răspuns:

Toate laughing

| Victoria a răspuns:

Satena.

| User a răspuns:

Satena. Roscata in nici un cazlaughing

| oz a răspuns:

Blondele imi plac.

| costymaximus a răspuns:

Bruneta

| AvalohAlyn a răspuns:

Bruneta.Ador fete brunete. Yammy, yammy.

| Parintele a răspuns:

Bruneta sau satena

| denisa0906 a răspuns:

Despre roscate se spune ca sunt sarite despre blonde ca sunt proaste iar despre brunete ca sunt cool big grin u ce crezi?batting eyelashes

| daniDeeDee a răspuns:

Brunata si satena big grin

| Ionelarebela a răspuns:

Atata timp cat arati bine nu conteaza daca esti roscata, bruneta sau blonda.culoarea parului nu conteaza pentru ca sunt blonde foarte inteligente, roscate calme si brunete frumoase.alege ceea ce iti vine mai bine dar daca te ajuta cu ceva eu sunt satena si imi place.succes

| razadeluna a răspuns:

Bruneta

| BuBuLyNa a răspuns:

Blonda si roscata!(eu sunt bruneta tongue si nu-mi place)tie ce iti place? thinking

| d33a a răspuns:

Blonda

| diffus a răspuns:

Toate + satena.fiecareia i se potriveste o culoare in functie de personalitate si stil.