| NoName1234 a întrebat:

Cine arata mai bine: o bruneta, o blonda sau o roscata? big grin

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Ce tare alea care sunt blonde zic ca o blonda si alea care sunt brunete zic ca o bruneta.
Na sa fie o roscata! Glumeam!
Deci depinde, unora le sta bine cu diferite culori si nuante. Depinde si cum arata ele.
De exemplu nu poti compara : o blonda urata ca draq cu o bruneta si sa zici ca blonda arata mai bine doar ca are parul blond, sau invers.

19 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Oricare dintre ele arata bine daca stie cum sa se comporte in societatewinking

| LifTwist a răspuns:

Brunetele ma plictisesc si le vezi peste tot, asa ca moi alege roscatele! love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred ca toate fetele care sunt tinere sunt frumoase si pline de viata, orice persoana are frumusetea sa, foarte putin conteaza culoarea parului.

| pwp a răspuns:

O satena love struck

| Meryem027 a răspuns:

Depinde. Poate sa fie blonda/bruneta/roscata si urata.smug Totusi aleg bruneta. love struck

| Betty a răspuns:

O satenasmug love struck :p

| aniiledha a răspuns:

Toate arata bine in felul lor nu conteaza ce culoare are parul lorhee hee

| Simona a răspuns:

O satena
ca mine...winking

| Deea dYdY a răspuns:

Blondele si roscatele sunt mai speciale, brunetele sunt peste tot!

| cristianorudi7 a răspuns:

De trefla

| DeMentaa a răspuns:

Satenele love struck si brunetele :X si roscatellee
dar cel mai bine le sat satenelor
blondele sunt proaste

| NoName1234 explică:

AmIraPrinceSs de ce sa fie blondele clar? Nu e adevarat! Eu zic ca roscatele sunt mai speciale.Si imi plac bunetele.

| Bubuletz a răspuns:

O satena

Depinde ne noante exista si blonde carora nu le sta bine si unora carora le sta bine

Fundita?

| princess_1786 a răspuns:

Blonda!

| Daiana_1737 a răspuns:

O satena.

| Nede a răspuns:

Bruneta :X

| Extasy a răspuns:

Am intalnit multi baieti care preferau numai brunetele si spuneau ca peste tot sunt numai blonde, altii blondele dar nu refuzau nici o bruneta daca arata bine, dar oricum pararea mea e ca nu conteza prea mult culoarea parului, ci persoana cat este de ingrijita, ce are in cap, pe langa culoarea pe care o ai in cap mai ai nevoie de 1000 de lucruri ca sa arati bine si sa fi apreciatahappy

| AmIraPrinceSs a răspuns:

Blondele love struck love struck

Clar...:d

| AmIraPrinceSs a răspuns:

@Lorena

Fiecare cu parerea lui...big grin