| vericika a întrebat:

Brevoxyl si solar?

brevoxyl si solarul?

de doua saptamani fac tratament pentru acnee cu brevoxyl, nu sunt eu mare fan al solarului, merg ft ft rar, insa as dori sa merg acum pentru ca ma pregatesc pentru o nunta si sunt prea alba sa merg asa...
credeti ca m-ar afecta acum solarul(ma refer strict la ten, ca in rest stiu cat de tare afecteaza pielea) daca folosesc si brevoxyl?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Cred că ar fi mai bine să întrebi un doctor dermatolog, noi nu avem de unde să ştim SIGUR şi dacă mai păţeşti altceva sau se agravează acneea, mai bine întreabă. happy