| mary1701 a întrebat:

Bun gasit! Trebuie sa mergem la o nunta week-end-ul viitor si nu stiu exact ce culoare de camasa si cravata trebuie sa poarte partenerul daca rochia mea este negru cu alb. Ma puteti ajuta? Si inca ceva: ce culoare de oja s-ar potrivi mai bine?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Camasa alba, cravata rosie, cream. Bafta!

| Kasia a răspuns:

O oja colorata.incearca ceva neon ca sa iesi in evidenta pentru ca rochia e destul de monotona din punct de vedere cromatic.cat despre partenerul tau...el nu trebuie neaparat sa se asorteze cu tine. poate sa se imbrace cum simte insa eu recomand camasa alba combinata cu o cravata intr-o singura culoare-o culoare mai puternica sau de ce nu un papion frumos si colorat ca sa nu fie foarte banal(camasa alba-cravata neagra)...naiba asa se imbraca chelnerii.