| johnynho a întrebat:

Am un costum bleumarin si camasa alba pentru nunta. Ce culoare trebuie sa fie cravata sau papionul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu negru nu dai niciodata gres

| misterelvisz a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai indicat ar fi sa folosesti o cravata care sa se asorteze cu culoarea pantofilor! Distractie placuta!

| johnynho explică (pentru misterelvisz):

Pantofii sunt negrii. Multumesc

| misterelvisz a răspuns (pentru johnynho):

N-ai pentru ce! Poti avea onoarea de a ma premia cu prima Funda! Depinde de tine!winking

| Ramona7 a răspuns:

Hei, eu sunt cu papioanele, sunt cele mai sic si tineresti, in acelasi timp si seiose si elegante big grin, crede-ma, cred ca ti-ar sta foarte bine cu un papion negru, sper ca te-am ajutat happy