| BiancaMVB a întrebat:

Bun TPU. Am incercat de mai multe ori sa imi cumpar un fond de ten cu o nuanta perfecta ca cea a tenului meu, dar niciodata nu am reusit. Ba e prea inchisa, Ba prea deschisa. Stiti cumva ce ar trebui sa fac sa imi cumoar nuanta potrivita? Mentionez ca am pistrui, si as vrea un pic sa ii acopar, sa nu se cunoasca asa tare. Care fonduri de ten sunt cele mai bune si ce alte produse ar trebui sa folosesc pentru ten?

2 răspunsuri:
| harim112 a răspuns:

Uita-te aici la mai multe videoclipuri poate unul te va ajuta https://www.youtube.com/watch?v=6CmYoXcTT2c

| Anonimm144 a răspuns:

Si eu am putine pistrui, dar nu prea se cunosc.
Sa-ti iei de la BB cream.
Nuanta 2 o am eu puppy dog eyes.