| Lollidella a întrebat:

Hello TPU!
Vreau sa`mi cumpar fondul de ten calmant iluminator de la AVON nuanta nude. As vrea sa stiu daca e mai deschisa sau mai inchisa decat nuanta cream. Pentru ca am avut cream si e prea inchisa pentru tenul meu.

[ca sa stiti despre ce fond de ten vorbesc http://i52.tinypic.com/a1qy9w.jpg]

Răspuns Câştigător
| RichardHammondN1Fan a răspuns:

Buna! Si eu mi-am luat acel fond de ten iar cea mai deschis nuanta este ivory big grinbig grin Nude este mai deschisa ca crem tongue