| EasyToBeCrazy a întrebat:

Hey girls. am nevoie de ajutorhee hee.
Ziceti`mi si mie un fond de ten, cu o acoperire puternica si care sa persiste. Si va rog si pretulbatting eyelashes in afara de la avonstraight face

vreau sa acopar pistrui :-s. si am tot incercat diferite fonduri de ten. dar nu rezistau pe ten. maxim 2 ore straight face deci vreau un fond de ten bun. va roogbatting eyelashes FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Loreal infailibil, aprx 70 de lei, tine pana la 15 ore, este 100%testat de mine si eu acopar cosuri, un bronz nereusit pe fata, si ceva puncte negre cu care m-am ales dp concediu.

2 răspunsuri:
| rocsana15 a răspuns:

Max Factor- Color Adapt. E foarte bun. In jur de 50-55 lei.

| Theyuu a răspuns:

Bunaaaa iubb :X
pai uite eu iti recomand sa folosesti pe cel de la Affinitone:X deci crede-ma ca ma dau cu doua tone pe zi laughing si il folesesc mult pentru ca acopera absolut orice.Este foarte foarte bun.Intradevar cele de la Avon nu prea sunt bune dar Affinitone e super :X si pistruii ii acopera super bine.Affinitone costa intre 20 si 38 de lei, acum depinde si de unde il cumperi :X Cand iti dai cu Affinitone parca nu se vad urmele, si pare a fii tenul' natural insa acopera orice imperfectiune smug Eu mereu l-am folosit. Dar poti sa te dai si cu pudra pe fata. Cea de la avon e foarte buna insa daca iti iei pudra, ia-ti una mai inchisa.

Te-am pupaat dulceee dulcee :X
Sper ca te-am ajutat.
Fndiiiitsaaa?:X