| Doareu2804 a întrebat:

Bun TPU! As vrea sa fac o schimbare in viata mea, sa-mi schimb un pic stilul, sunt mai sport dar nu foarte si vreau sa fiu un pic mai eleganta big grin Ceva idei?

4 răspunsuri:
| Kryss13 a răspuns:

Haine mai mulate pe corp, adica sa nu fie foarte mulate, potrivitewinking. sandalute, cizmulite cu toc mic sau inlt, dupa preferinta, poarta esarfele, gecute, sacouri, blugi mai colorati etc. Atatea schimbari poti face stilului tau,, trebuie doar sa ai putina imaginatie sa asortezi hainele astfel incat sa pari mai eleganta. happy

| test1999 a răspuns:

Probabil esti fetita...
Incearca in primul rand sa inveti binel maniere, invata cum sa asortezi. Elegant inseamna tocuri, fustite, rochite si nu numai.

| Elaide a răspuns:

Daca ai ce scoate in evidenta cumpara-ti bluze mulate si colanti, camasi. Intereseaza-te pe internet de coafuri simple dar elegante. Daca vrei poarta tocuri, dar si botinele sunt dragute.

| OlariU3aNdR33a a răspuns:

Daca esti fata: Blugi si Camasi, Fustita si o Camasa (Ce culoare iti doresti) si baiat : Shooshe (sau cum se scrie) Blugi verzi / rosii si tricouri + sapca Monster