| anonim_4396 a întrebat:

1. Unde gasesc vitamina A uleioasa?
2. Ce pret are aproximativ?
3. Este buna pentru petele ramase de la cosuri?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Gasesti la farmacie si e maxim 3 lei o sticluta. Nu stiu daca e buna pentru ce vrei tu eu o foloseam pentru par in combinatie cu ulei de ricin

2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

O gasesti la farmacie, nu costa mult e in jur de 3 lei, nu stiu asta, eu o foloseam pentru unghii.Sanatate!

| Estera123 a răspuns:

Uleiul de argan contine foarte multa vitamina A. Il poti comanda de aici http://shoppingarea1.blogspot.com/. Uleiul acesta este foarte bun si pentru petele lasate de cosuri, cum ai spus si tu.