| Fundă25 a întrebat:

Buna!
A comandat cineva de pe www.miniprix.ro? Sau cunoasteti pe cineva care a facut asta?
Sunt seriosi cei de acolo? Cam in cat timp vine comanda?

>Mersiii`:D

Răspuns Câştigător
| dsd a răspuns:

EU imi comand tot timpul haine de acolo
E cam naspa cu marimile, fiindca hainele mai sunt aduse din strainate.Insa sunt si haine cu brand-uri vestite(bershka, nike, adidas, etc)
Comanda ajunge in 7 zile cel mult.
Daca esti din bucuresti ajunge si in 2 zile.
Eu sunt din iasi si imi ajunge in 3-4 zile.
Daca faci comanda in weekend trebuie sa astepti mai mult

5 răspunsuri:
| DTralala a răspuns:

Buna! Esti din Buc? Daca da, este mai simplu sa mergi la un MiniPrix, probezi hainele, vezi cum iti vin. Este unul spre iesirea din Buc. inainte de Metro. Have a nice day, Khristall

| OliviaHoran a răspuns:

Daa love struck E super site-ul
Diriginta mea mi l-a recomandat
Si da sunt foarte seriosi
In cat timp vine comanda.thinking Asta depinde in ce zona a tarii locuiesti:-p

GossipGirl

| pinkflower a răspuns:

Da si eu am comandat si sunt chiar seriosi numai ca vezi ca to vor suna cand vor fi pe drum ca sa le iesi in cale si sa le spuni cam cum arata casa ta. mie mi-au dat si factura si m-am convins ca nu au trisat. Comanda linistita ca iti vor aduce hainele.

| Fundă25 explică:

@adelina am auzit pe cineva ca a comandat de 3 ori o pereche de blugi si nu au sosit de loc, asa ca s`a lasat pagubasa. Ti s`a intamplat si tie?

| oana12 a răspuns:

Stiu pe cineva care comanda mereu acolo. Sunt seriosi dar din cate am inteles comanda vine cam in 3 saptamani.