| byby_3899 a întrebat:

ati comandat produse de pe fraulein 38? sunt seriosi, sau se ia teapa? cu ce card ati comandat? in cat timp vine comanda?

3 răspunsuri:
| ucatati a răspuns:

In 2-3 zile vine comanda si e serios site-ul. cu BCR

| Sookie_6197 a răspuns:

Buna Byby. O prietena de-a mea a dat comanda direct de pe site si s-a pierdut coletul. Am mai citit pe forumuri si se intampla destul de rar sa se piarda (mai mult ca sigur din vina postei romane decat celor din afara) si din pacate i s-a intamplat tocmai ei. Comanda dureaza in jur de 4-5 saptamani, iar firma este serioasa, nu isi permit sa dea tepe. Din pacate livrarea nu mai depinde de ei si nu au nicio vina.
Eu am cumparat produse Fraulein dar nu am vrut sa ma complic si am comandat din Romania. Diferenta de bani nu este mare si nu merita sa risti si sa astepti atata timp.
Iti recomand cu incredere www.cosmetice-ieftine.blogspot.com
Daca produsul pe care il vrei este pe stoc, il vei avea in foarte scurt timp. Livrarea se face prin predare personala in Bucuresti si vei vedea exact pe ce dai banii.

| tgirl a răspuns:

@ucatati : glumesti?! laughing la mine a durat o luna si mi-a venit paleta sparta. de acum incolo voi cumpara doar din Romania.