| Aisha08 a întrebat:

Buna a
Deci sunt roșcată dar nu roscatul acela aprins si ma gândeam sa imi fac o culoare spre portocaliu dar nu vreau gen colorant ceva vreau vopsea si sunt curioasă dacă imi iese? Nu vreau nici sa il decolorez ca am mai facut asta si pentru un alt decolorat este prea devreme. Voi ce ziceți, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand să folosești vopsea semi-permanentă ca să te hotărăști și să fii sigură că vei fii mulțumită de rezultat.

De asemenea, îți recomand să folosești o cantitate mai înseamnă de vopsea pentru o culoare mai intensă. Trebuie să fii sigură de alegere chiar dacă-ți poți schimba culoarea oricând deaorece parul oferă feminitate și odată ce e în stilul tău te va face să te simți mult mai sigură pe tine.
Sper că am ajutat