| loveyourkiss a întrebat:

A folosit cineva nuantatoarele de la Lady's? Sunt bune?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta si mi le-au comandat cateva persoane. Depinde si la care te referi, pliculete sau cele la tub.
Depinde si ce culoare ai par si ce culoare vrei sa obtii. Ele sa stii ca sunt bune, dar nu te astepta tu fiind bruneta si folosind nuantator blond (cum a incercat o tipa) sa-ti iasa, ca doar nici cu vopsea nu se prinde o asemenea combinatie. In schimb, daca esti satena si vrei roscat, se prinde de zici ca esti vopsita.