| cristinuca05 a întrebat:

a folosit cineva vopseaua Henna care se gaseste in plafar? cum e? sunt bruneta si as dori sa-mi deschid putin culoarea dar doar putin.se poate cu aceasta vopsea? multumesc

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Am folosit Henna dar doar ca sa imi inchid culoarea. Din brunet intr-un brunet mai inchis, nu prea s-a cunoscut diferenta la culoare, dar in schimb e foarte buna pentru par. Intareste firul de par. Dar oricum nu poti sa-ti deschizi culoarea cu Henna, doar sa o inchizi.

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu. Nu iti va iesi peste brunet!

| Larisa a răspuns:

Eu zic sa mergi la coafor.Brunetul e f dificil de schimbat, trebuie decolorat in prealabil.Nu merta sa-ti distrugi parul, sau sa-l arzi, sau sa arati ca un morcov