| lyTTTT a întrebat:

A incercat cineva pastilele de slabit? sunt bune, au avut efect sau vreo reactie adversa? va multumesc!

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pastilele de slăbit sunt dăunătoare organismului.
Efectele adverse pot fi severe, și uneori fatale : aritmii cardiace, tahicardie, oscilații ale tensiunii arteriale, anxietate, insomnie, cefalee, greață, etc.
S-au înregistrat chiar și cazuri extreme (între anii 2008-2009):Tatiana Ciobanu (Târgu Mureș), o femeie de 35 de ani din Moscova, Selena Walrond din Sudul Londrei, etc.
Baftă!

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu am folosit şi nici nu cunosc personal pe nimeni care să fi apelat la astfel de pastile. Să ştii că nu sunt deloc sănătoase şi că îţi asumi un risc imens atunci când le iei. Organismul tău poate este alergic la ceva din componenţa lor, poate te îmbolnăveşti de la ele şi toate astea ca să slăbeşti. Mi se pare absurd. Să depindă corpul tău de un pumn de medicamente, când tu( aici generalizez, nu vorbesc despre tine) ar trebui să faci sport şi să mănânci sănătos.
Succes!

| DrunkenRat a răspuns:

Au efecte negative asupra psihicului! Slabeste sanatos si fara parole.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Eu sincer nu am folosit niciodata ca nu am nevoie dar te sfatuiesc sa NU folosesti!
mai bine incearca o dieta naturala pentru slabit o sa ai mult mai mult de castigat asa crede-ma!
Incearca sa eviti sa mananci dupa ora 7 8 bea multa apa ceaiuri fa macar 30 minute sport va da rezultate garantate

| Autumnfeelings a răspuns:

Organismul uman depinde de la om la om asa ca poate ai o reactie adversa

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| diancik04 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa primeste pastile pentru salbire caci ele au efect atita timp cit le primest dupa aia poti si sa te ingrasi foarte repede mai bine intr-un mod sanatos o sa fie mai bine pentru tine si pentru organism