| 1234567890anonim a întrebat:

Ati auzit de ACAI BERRY? pastilele de slabit? daca le-ati incercat spuneti-mi va rog daca au efect

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Nici o pastila miraculoasa pe care o flutura afaceristii pe net nu are efect intr-o cura de slabire. Se poate slabi doar schimbând dieta zilnica si ținqndu-te de ea. Trebuie sa știi că dacă ai pus șunculițe în cinci ani, nu le poți da mai repede jos fără să afectezi ceva în sănătatea ta. Personal, am slăbit ajungqnd la greutatea normală fără pastile și leacuri miraculoase și mâncând normal.

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Inainte sa folositi astfel de dracoveni, eu v-as sfatui sa va duceti la un specialist. Nu stici ce boli puteti face de la astfel de pastile. Pentru slabit, puteti incerca metoda veche, cu regimuri si sport. Mare lucruoh go on

| Marius1985 a răspuns:

Eu am folosit astea: http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1419 si am dat jos in 2 luni de zile 9 kg. Nu am tinut regim, am avut doar grija sa nu mananc excesiv si mancaruri grele. Si am facut si ceva sport. Bafta!

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com