Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

A încercat cineva pudra cu cărbune activ de la Better smile? Folosește la ceva, merita cumpărată? As vrea va rog niște păreri sincere și sa știu dacă își face treaba

Răspuns Câştigător
| 420h2o a răspuns:

Eu cumpar de la farmacie carbune medicinal, apoi in pisez cu diferite obiecte pana este pudra si ma spal asa pe dinti cu el. Daca faci asta macar de doua ori pe saptamana vei vedea o diferenta. Eu una am observat ca functioneaza mai bine decat benzile de albirehappy.

4 răspunsuri:
| Sabs28 a răspuns:

Buna, pentru albire te duci la dentist. Orice altceva e ineficient

| Ali1998 a răspuns (pentru Sabs28):

Mulțumesc de sfat. Eu întrebasem strict de ce ma interesa.

| Lauritaaa a răspuns:

Sincer, am folosit si eu acum ceva timp...dar niciun rezultat?‍♀️

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai găsit produsul ăsta pe Instagram, la fel și plushbio și alte prostii, te sfătuiesc să nu le cumperi fiindcă 1-nu au efect și costă și 2-fetele alea le primesc moca, de aia fac reclamă.