| Antonia23K a întrebat:

Sunt benzile pentru albirea dinților și pudră din cărbune de la better smile, bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anamaria9916 a răspuns:

Eu am încercat doar benzile, au albit ceva- ceva. Poate dacă foloseam mai mult timp aveam rezultate mai mari, dar sunt mulțumită că spre deosebire de alte produse pe care le-am încercat se vede o diferență

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor Am avut si eu pasta de dinti cu "carbune" si cred ca nu am folosit, mi s-a parut prosteasca faza cu carbunele.

| SingleForOne a răspuns:

Ideea cu "carbunele care curata tot", este ca intr-adevar atrage toxinele acolo unde este aplicat, dar in acelasi timp atrage si bacteriile bune din corp.