| anonim_4396 a întrebat:

BunA! Ce parere aveti despre crema aceea de la Farmec de albire pentru pete si pistrui? A incercat-o cineva? Da rezultate? As vrea sa stiu niste pareri personale daca merita sau nu cumparata si are vreun efect!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Folosesc crema asta zilnic timp de 6 saptamani si 3 zile si nu vad nici o schimbare...la ce pret are nici nu ma mir ca nu e buna de nimic

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Eu am dat-o peste niste pete pigmentate mai tare decat restul pielii si nu mi s-a schimbat nimic. Poate depinde si de piele, de natura petei...