| AndreeaRaluca18 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe StarShiners? Si daca ati comandat sa imi spuneti daca sunt corecti sa stiu la ce ma pot astepta, multumesc.

2 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Buna.Ce sa zic un prieten de al meu a comandat de la StarShiners si a primit exact ce a comandat.Nu a fost nimic in neregula.Acum depinde de tine.Eu zic ca sa comandezi fara probleme.
Bafta!

| AndreeaRaluca18 explică (pentru TheEyes):

Macar un raspuns sincer puteam sa primesc, e un site doar pentru fete, mersi oricum.