| Ionelarebela a întrebat:

Care este parerea voastra despre starshiners daca ati comandat ceva? Hainele au o calitate buna?

26 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Am comandat o pereche de blugi si ii ador. Sunt mult mai practici decat cei de pe alte site-uri. Dar am comandat o rochie destul de scumpa dar era gresita marimea, asa ca ai grija cand alegi. Nu stiu daca e smecherie sau greseala. Dar ai grija daca comanzi. Sper ca te-am ajutat. :]

| doar.eu a răspuns:

Am comandat de mai multe ori de pe acest site si de fiecare data am fost foarte multumita

| AlecSSyA a răspuns:

Mie imi plac foarte mult hainele de acolo.Sunt si comode si frumoase.

| bogdanworld a răspuns:

Hainele sunt majoritatea din china (90%), insa cele care sunt cu o fata mai tanara si cele cu aia din playboy sunt din ungaria. deci calitate ma indoiesc avand in vedere pretul unei rochii de la distribuitor este de 10 lei si se vinde cu 100 lei. calitate la doar 10 lei? big grin pana si in europa (magazinul cu chinezarii din Bucuresti) o rochie costa peste 30 lei...

| sam a răspuns:

Hainele sunt hot smug, calitatea depinde de la model la model, insa ai grija cu marimile.prietena mea si'a cumparat o rochie marimea 38 dar imi vine mie( eu port 36). si asa m-am facut cu o rochie laughing
depinde si ce comanzi... o bluza sa zicem ca e adaptabila, dar o rochie eleganta, stramta, daca nu iti vine... sanatate, mult noroc! laughing)

spor in toate! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte mulltumita de calitatea produselor si de aceea am revenit pe site pentru alte cumparaturi. go starshiner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac mult dar am o problema de ce nu mai aduceti si produse care au mai fost pentru nu putea fi recuperate multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. buna intrebare. eu nu am comandat nimic pana acum si nu stiu daca sa o fac. am o nelamurire. produsele le primesti prin posta sau direct de catre curier la primirea coletului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si eu o rochita dar am fost extrem de dezamagita materialul era deplorabil precum si culoarea ambele difereau de ceea ce era prezentat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si eu o rochitza dar am fost extrem de dezamagita materialul era deplorabil precum si culoarea ambele difereau de ceea ce era prezentat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu draga iti recomand cu caldura doar starshiners! Incearca sa eviti siteurile asemanatoare, deoarece poti sa ai surprize neplacute. Cei de la starshiners sunt cei mai seriosi, rapizi si de treaba! happy te pup...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma enerveaza cei care spun "Eu draga iti recomand cu caldura doar starshiners! Incearca sa eviti siteurile asemanatoare, deoarece poti sa ai surprize neplacute. Cei de la starshiners sunt cei mai seriosi, rapizi si de treaba! te pup... " E clar ca e cineva din interiorul companiei. Produse ca cele de pe starshiners gasesti pe tot internetul: a se vedea rochiistarglow.com, dreamfashion.ro si exemplele pot continua!
Mie personal mi se par produsele acestea foarte scumpe- cu 150 RON pot sa ma duc foarte usor la Zara sau Bershka si sa-mi gasesc o rochie/pulover/fusta foarte bune, pe care sa pot sa le si probez.
Pe cand in cazurile acestor site-uri, daca nu-ti vine produsul, pierzi de 2 ori: o data 15/20 RON transportul la livrare si inca o data 15/20 RON la returnare, daca nu-ti vine bine.
Plus ca la unele produse se vede din poza ce materiale proaste sunt: sunt subtiri, transparente, si dau senzatia de ieftin. Eu una nu mi-as cumpara de pe nici un site online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu un argument la ceea ce am spus anterior:
Iata ce a declarat o clienta a cestui site: "anda apostol: si eu eram multumita, pana la un moment dat cand probabil au crezut ca un client castigat e un client cumparat.Nicidecum.Mi-au trimis o rochie cu defect foarte vizibil, le-am cerut sa il schimbe si mi-au spus ca era unicul model, oferindu-mi posibilitatea de a-l inapoia.surpriza! pe banii mei prin curier rapid.Plus ca la mesajele din forumul lor posteaza ce mesaje le convine lor, mesaje care nu reflecta realitatea de fiecare data(am gasit de multe ori mesaje de-ale mele reformulate de catre acestia in scopul publicitatii...)Eu nu mai sunt clientul lor."
Comentariul a fost postat pe http://www.feminis.ro/moda/starshiners-ro-5047, este al 5-lea din cele 6 mesaje comentate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uitati ce spune o clienta despre acest mirific site, cu persoane din interior care se gasesc sa il laude pe toate site-urile:
"anda apostol: si eu eram multumita, pana la un moment dat cand probabil au crezut ca un client castigat e un client cumparat.Nicidecum.Mi-au trimis o rochie cu defect foarte vizibil, le-am cerut sa il schimbe si mi-au spus ca era unicul model, oferindu-mi posibilitatea de a-l inapoia.surpriza! pe banii mei prin curier rapid.Plus ca la mesajele din forumul lor posteaza ce mesaje le convine lor, mesaje care nu reflecta realitatea de fiecare data(am gasit de multe ori mesaje de-ale mele reformulate de catre acestia in scopul publicitatii...)Eu nu mai sunt clientul lor."
Comentariul a fost publicat pe http://www.feminis.ro/moda/starshiners-ro-5047- al 5-lea comentariul din cele 6.
Asa ca lasati-o mai incet cu "produse de inalta calitate, servicii reprosabile" bla bla bla.

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună Ionela, pentru mai multe informații legate de starshiners.ro și păreri de la alți clienți, poți vizita https://www.cumpar.net/starshiners-ro/

| crazygirl_2204 a răspuns:

happy eu vad ca persoanele anonime sunt cele impotrivawinking sincer mi se pare cat se poate de clar! mie imi place starshiners cumpar de la ei de 3 ani

| magdaf a răspuns:

Super haine, super calitate, tot ce pot spune despre Starshiners e numai in superlativ. Sunt foarte multumita de ei!

| LpnMEDIA a răspuns:

Eu am gasit asta pe net. Mi se pare util: https://www.adilupu.com/pareri-starshiners-ro-scrise-de-roxana/

| anamarya7 a răspuns:

Poti incerca mai nou www.FanFashion.ro...au aceleasi haine si mult mai ieftine...

| mica20 a răspuns:

Nu va lasati pacaliti de starshiners

| mica20 a răspuns:

Am comandat de la ei un trening am vrut sa i l returnez pentru ca nu arata ce cel din poza si nu au mai vrut sa mi-l schimbe e clar ca cine a scris ca recomanda starshiners cu cea mai mare caldura sunt chiar ei asa cum fac si pe site daca v-ati uitat la mai multe produse jos sunt aceleasi intrebari aceleasi raspunsuri sunt scrise chiar de ei sa ne pacleasca sa credem ca lumea este interesata de produsele lor pozele sunt editate maxim le editeaza pe fetele din poza sa para mai slabe si ele in realitate sunt mai plinute hainele lor le poti gasi si la alte magazine mult mai ieftine de exemplu mexton gaesti pe tot internetul de vanzare si hainele de la qoc.de si mult mai ieftine
Nu va lasati pacaliti de vorbele lor. calde.

| mia_9414 a răspuns:

Mie imi place site-ul. Am comandat de cateva ori, rochite si geci in general si am fost multumita. Mi s-a potrivit si marimea, dar daca nu ti-e buna poti sa trimiti inapoi la ei si sa o schimbi. Sunt si de calitate hainele, nu se decoloreaza si nu se scamoseaza, dar eu am si grija de ele. Sfatul meu este sa incerci.

| andra_4303 a răspuns:

Am comandat de doua ori, o data o rochie si o data un palton.Au venit repede si calitatea e foarte buna.

| Aurra2208 a răspuns:

Am comandat de mai multe ori de pe starshiners si sunt multumita atat de calitatea materialelor cat si de culori, seamana foarte mult cu pozele.

| KOSSMY a răspuns:

Eu nu am comandat de pe acest site insa iubita mea este clienta fidela. Pot spune ca iubita mea de fiecare data cand iesim undeva are cele mai sexy si elegante tinutewinking

| Lungu_Flory_1984 a răspuns:

JALNIC! mi au trimis numarul de comanda eronat, la fel, acum doua saptamani, sper sa il pastreze ei pentru ca nu l mai vreau!