| anonim_4396 a întrebat:

A mai folosit cineva batonul corector Gerovital plant stop acnee? Eu l-am luat si nu mi-a placut cum acopera, dar as vrea sa stiu daca este bun pentru acnee.

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Nu sunt prea bune batoanele corectoare pentru acnee.
Cauta creme, metode naturale.
Eu iti recomand felia de lamaie.
Sterge-te cu ea de 2-3 ori pe fata. Da rezultate.

| Dogyyy a răspuns (pentru Liiiax99):

Multumesc.O sa incerc.Dar acum folosesc o solutie care da rezultate. Oricum nu am acnee axagerata.

| Liiiax99 a răspuns (pentru Dogyyy):

Ok.

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Raspunsul castigator are dreptate in privinta batoanelor corectoare. Eu am avut probleme majore cu cosurile si nici un produs cosmetic n-a ajutat.

Batonul corector de la Oriflame insa m-a ajutat sa maschez cosurile destul de bine, fiind jumatate verde cu un continut de ulei de tea tree si jumatate de culoarea fondului de ten pentru a finisa mascarea. Usuca putin cosul cand este aplicat insa nu ajuta cum ar trebui.

Iti recomand un remediu 100% natural si cu rezultate spectaculoase - uleiul de tea tree 100% pur. E un antimicrobian si antiinflamator excelent, vindeca cosurile mult mai rapid si curata si dezinfecteaza zona pe care se aplica. Cu acest ulei am scapat in aproape 8 luni de zile de o acnee care ma scotea din minti de mai bine de 4 ani.

E mai greu de gasit unul de calitate la noi, cele mai bune fiind DesertEssence si DocteurValnet dar il poti folosi cu succes pe cel produs de Fares. Atentie, trebuie sa fie 100% pur, planta trebuie inscrisa pe ambalaj si se cheama Melaleuca Alternifolia. Il poti folosi de la cosuri la rani, piscaturi de insecte, taieturi, zgarieturi. Este un remediu extraordinar.

| Dogyyy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Remediul acesta il folosesc si da rezultate maxime.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Dogyyy):

Adica tu ai folosit remediul ala cu feliile de lamaie si a dat rezultate maxime la o acnee pe care cu siguranta o ai de mai bine de un an de zile, iar aceste rezultate maxime s-au manifestat in 2 zile? Sau poate voi aranjati intre voi cine cum si ce sa raspunda ca sa va dati funde intre prieteni? Ma gandesc si eu asa.

| Dogyyy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu,nu suntem prietene, nici macar nu o cunosc.Eu ti-am zis ca folosesc tratamentul cu tea tree de foarte mult timp si este foarte bun nu cel cu lamaile, nici macar nu l-am incercat.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Dogyyy):

Oh ok inteleg, scuze, i was confused lol

| Dogyyy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu-i nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e prea bun...cauata altceva