| Andreealove34 a întrebat:

a slabit cineva cu canadian tea, anastasia valter shape sau slimvia...as vrea sa slabesc macar 5 kg?
Multumes...dau fundahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabirea brusca a 5 kg = vergeturi. Fa un sport, sala si lasa suplimentele alea.

| kiri11 a răspuns:

Daca iti stabilesti regulat mesele de la mic dejun (cel mai caloric) la amiaza medie si la cina (cea mai slab calorica) si mai adaugi si putin sport, nu mai ai nevoie de toate prostiile pentru a slabi

| ytrewq a răspuns:

Hey happy Nu am incercat aceste produse, sunt mai slabuta de felul meu happy dar te-as sfatui sa incerci sa slabesti prin alte metode, nu e prea indicat sa folosesti produse de slabit, au fost la tv multe cazuri nefericite... Incearca sa bei multa apa, mai ales ca e cald afara, sa faci exercitii si vei vedea ca va fi binewinking te pup

| Maria_Oana_1991 a răspuns:

Draga mea eu iti recomand sa slabesti mai sanatos cu 3 mese regulate pe zi iar intre mese un fruct sau un iaurt, evita grasimile si cosumul de ulei, mananca cereale pentru ca ceaiurile iti pot face si rau. inima este un organ sensibil si poate fi afectata de consumul exagerat de ceai, poate induce un sindrom premestrual, creste toxicitatea din organism; e bun si ceaiul dar nu in exces. Si sportul este esential! te pup draga mea

| HamsterulStiutor a răspuns:

Nu, adica e un ceai, te ajuta, dar aproape deloc