| yuzuky a întrebat:

Pareri despre produsul de slabit anastasia valter shape? dau funda pentru raspunsul care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Cum spune si Oana Radu pe site-ul lor. A slabit cu regim hiperproteic si 2 ore de sala pe zi...ah si niste suplimente.
E de rasul curcilor. Si fara nici un fel de dieta daca de maine mergi la sala cate doua ore slabesti. M-am uitat la ingrediente si crede-ma ca nu are rost sa dai banii. E doar reclama.