| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna! :*

Acum am par lung, 13 ani si as vrea sa ma tund cam pana la umeri. Ce frizuri faine mai stiti (pentru par pan` la umeri)? (Si plz dati poze)

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută aici: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| 10011993 a răspuns:

Daca ai fata ovala te poti tunde bob cu breton intr-o parte!big grin arata perfect si e chiar fain:*

| Ladybuug a răspuns:

Eu m-am tuns : http://i53.tinypic.com/b7f66a.jpg.
Arata foarte bine :D, pentru fata ovala :). Daca nu ii poti duce poza, ii spui sa iti faca breton [ pe aproape toata fata, nu drept ], filat si cu gherute pana la umeri. [ Asa mi-a zis coafeza ca se numeste frizura ]

| xGyAx a răspuns:

Stiu eu! Am 12 ani si m-am tuns super! Frizura este:In fata tuns mai lung si in spate mai scurt! Este la moda! Se numeste BOB cred

| Herr a răspuns:

Pai incearca sa te tunzi gen Rihanna, parul acela al ei, sau sa iti lasi bretonul foarte lung, ma rog asa intr-o parte, si restul parului sa fie scurt. Poze gasesti pe google.Acum depinde de tine cum vrei sa te tunzi, noi iti dam doar idei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa prostii ca si mine m-am tuns pana la umeri sinu ca arata naspa dapai zici un fir de par in cap si eu de felul meu am foarte mult par

| Flowerbell a răspuns:

Poti sa te tunzi in scari si in acelasi timp sa fie mai lung in spate si mai scurt in fata. Iti garantez ca atunci cand iti va creste parul iti va sta super!thumbs up aa. am uitat sa mentionez ca merge si breton => asa s-a tuns verisoara mea si ii sta super.
Byewave