| piticutzza a întrebat:

Peste cateva zile vreau sa ma tund... nu stiti ceva frizuri foarte faine?

Răspuns Câştigător
| Merisorr a răspuns:

Iti lasi breton pe o parte, asa pe ochi, iti tunzi in fata mai scurt si in spate ti-l lasi mai lung, il tunzi inscarit si trebuie sa ti-l intinzi mai des, asta ii doar o idee pentru fata ta un pic ovala si iti zic eu ca merge sau te-ai putea tunde cum aveai acu cativa ani scurt de tot big grin eee da sau in genuu lu Petra laughing cum vrei ibita me mica :X :*!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Noi am putea sa iti dam 100 de link-uri. Dar trebuie sa ti se potriveasca. Cel mai bine ar fi sa o intrebi pe coafeza sau prieteni cum ti-ar sta mai bine

| madalicious a răspuns:

Stiu multe frizuri faine, insa depinde si de forma fetei tale, de forma ochilor, culoarea lor, de nas, de gura, de toata fata ta depinde sa-ti stea bine. Insa iti dau un sfat important : In niciun caz nu te tunde scurt! Iti va parea rau mai tarziu.
Ca si snowy recomand www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Este un site foarte bun, si are si topul coafurilor de vara.

| alina_3921 a răspuns:

Un breton asimetric si varfurile filate,