| XxVictoriquexX a întrebat:

Acum ceva timp am aflat de o crema care decoloreaza parul de pe maini, corp. Exista asa ceva? As dori mai multe sfaturi
Multumesc mult
funda

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Probabil ca exista si creme dar se face mult mai usor cu apa oxigenata, pur si simplu iti dai cu apa oxigenata pe zonele unde ai par si o sa se faca blond.

| EvangelineLovin a răspuns:

Da, exista. Mergi la o farmacie si intreaba daca au, nu stiu daca au toate farmaciile, pentru ca daca nu le vand ei nu mai comanda. Eu am luat de la sensiblu, si sunt 2 tuburi cu crema si pui putin din fiecare, sau depinde ce vrei tu sa decolorezi cat iti trebuie, le amesteci, dai unde vrei si stai 10 minute, speli si gata.

Răspuns utilizator avertizat