| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat apa oxigenata si mi-am dat pe maini! ideea e : de ce nu se decoloreaza parul? sau trebuie sa astept un timp?
funda pentru cine imi zice ce trebuie sa fac love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apa oxigenata cumparata din farmacie nu decoloreaza. Nu are o concentratie suficient de mare pentru asta. Doamnele o folosesc ca dezinfectant sau ca fixator al solutiei de permanent.

| DudyyGreen a răspuns:

Apa oxigenata doar curata si dezinfecteaza. Nu iti va decolora parul ci probabil iti va arde capul. Deci ai grija, mai bine ia-ti decolorator big grin Nu e scump...