| DiaDianne a întrebat:

Acum doua săptămâni m-am vopsit din brunet în roscat, dar culoarea nu mi se potrivește. Nu pot sa ma vopsesc din nou culoarea mea naturala pentru ca mi-ar degrada parul foarte tare, dar nici sa îl las asa pentru ca nu ma prinde de loc. Credeți ca ar fi o idee buna sa folosesc un nuanțator negru, peste parul meu roscat pentru a acoperi micul dezastru?

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Da. Alta varianta nu cred ca exista, decat sa porti o peruca timp de doua saptamani.

| Gunoi a răspuns:

Încearcă câteva șuvițe ..vezi rezultatul și apoi te decizi