| Ale567 a întrebat:

Acum trei zile mi-am cumparat adidasi cu leduri dar am observat ca nu mai imi merge butonul de pornire a luminitelor la un adidas. Are cineva idee ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidașii sunt ca să mergi cu ei, nu să îți lumineze calea. Dacă ești prost de dai în gropi folosește o lanternă.

| FlorinBulgaru a răspuns:

Dacă i-ai stricat tu, n-ai ce să faci, o soluție ar fi să te duci cu ei de unde i-ai luat, îi rogi să verifice ce nu merg, le spui în detaliu pe unde ai umblat și îți vor spune cauza, dacă e de la ei, trebuie să-ți ofere alții în locu' lor. Multă baftă!