| Jusca_Adrian_1993 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat cu laptopul meu de nu se mai deschide.Se aprinde ledul de alimentare,cel de wifi,iar pe langa astea am observat si ca ventilatorul functioneaza. Apas butonul de pornire, se aprind acele leduri iar apoi pot sa astep o vesnicie ca nu se intampla nimic.Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Hard disk dus.

| K0sti a răspuns:

Pune un monitor extern, vezi daca da semnal video. Daca nu, posibil placa video! Vechea lor belea! Vezi si memeoriile. Scoate-le pe rand si vezi daca se schimba ceva. Fa teste, sunt mai utile decat sa pui intrebari!