| shadowdark66 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu leptopul... am un fujitsu Siemens si pana acum cateva zile totul a fost ok, insa aseara cand am incercat sa il pornesc nu a facut nici.o miscare, pur si simplu apas pe butonul de pornire se aprind 3 leduri din dreapta si se sting ...si cam atat, nu porneste nici coolerul nimic..de la ce sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| costelus323 a răspuns:

Vai urasc firma aia " Fujistsu Siemens" Am avut si eu un laptop tot de la ei. Se strica repede, merge ca dracu. Pai nu stiu sigur dar probabil trebuie sa il duci la un service. Funda? tongue