| ionut2308 a întrebat:

ajutati-ma va rog, spuneti-mi cum pot scapa de transpiratie, transpir aproape tot timpulsadsadsadsad

7 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Salut,pai sunt antiperspirante!

| butterfly95 a răspuns:

Buna! Stiu cum e cu transpiratia asta 8-|. In general nu poti face decat dusuri si sa folosesti antiperspirante dar ca sa elimini incetul cu incetul transpiratia iti recomand http://www.farmaciastejara.ro/maxim-antiperspirant-rollon-p-4184.html.

| AlexC a răspuns:

Dimineata sa bei ceai fierbinte si sa faci multe dusuri (apa mai rece).

| anonyma_4612 a răspuns:

Foloseste deodorant ladys speed stick sau nivea

| Byuuuuuu a răspuns:

Pot sa spun ca transpiri pentru ca esti intr-o perioada care stim toti adolescenti aceeasi problema am si eu dar iti va trece peste un an.Iti spun stiu!

| Miky85 a răspuns:

Si eu am avut ceasta problema ani de zile si ma gandeam ca nu o sa mai scap niciodata de ea. Transpiram foarte mult la axila, cumparatul hainelor era o adevarata problema pentru mine, nu puteam purta camasi sau bluze strimte, colorate. Sora mea care are aceeasi problema a descoperit un antiperspirant/tratament care a fost miraculos.
Ma gandeam sa imi fac operatie cu toxina botulinica dar e destul de scumpa si efectul dureaza cam 6 luni. De cand folosesc acest produs viata mea s-a schimbat complet, pot purta orice gen de bluza si problema transpiratiei a disparut complet. Produsul se numeste Perspirex si poate fii comandat dupa ocazii.ro costa 55ron dar dureaza 3 luni, in cazul meu mai mult pentru ca deja il folosesc de cateva luni si nu trebuie sa aplic decat o data pe saptamana.
il recomand din toata inima si sunt sigura va ajute si pe voi
http://www.okazii.ro/......irant.html

| laurentiu44 a răspuns:

Am intalnit multe probleme cu transpiratia am 14 ani 165 si 60 kg asta inseamna ca am 5 kilograme in plus (165-110=55 -calcul inaltime-kilograme big grin) multi transpira pe fund si sub brat, sub brat nu am probleme recomant tuturor gillette professional power dar pe fund e o problema ff mare la mine nu pot sta jos fara sa transpir iar cand fac efort iarasi transpir iar chilotii mei is tot maro,va rog nu radeti ci bucurativa ca nu patiti la fel ca mine e o problema serioasa,is foarte multi asa,nu stiu care e cauza, dar banuiesc ca de la lipsa de calciu fier si magneziu, asta ar putea fi cauza, nu stiu ce sa zic da e naspa rau de tot sa iti schimbi chilotii de 1-2 ori pe zi si sa nu poti sta jos pe orice scaun naspa