| adreiaandreiuta22 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Spuneti-mi cum pot scapa de anxietate nu mai suport transpir ingrozitor si am emotii puternicce numai cand sunt in preajma altor persoane prieteni colegi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cred si sper din suflet ca te va ajuta cat de cat acest articol,
http://www.topexperti.ro/......ociala_142
Te pup!

1 răspuns:
| AnnielaIoana a răspuns:

Incearca un Sedativ PC sau Sedocalm sunt produse homeopate indicate in stari de anxietate, emotivitate accentuata, tulburari de somn, iritabilitate si se elibereaza fara prescriptie medicala.Se i-au 3 -6 compr, pe zi. Acestea se sug.