| Heartless a întrebat:

Buna all

Am 14 ani si am pielea alba si vreau sa o am mai inchisa la culoare. Mi-am luat mai demult autobronzant de la avon asa:http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www. avon-shop. ro/images/large/avon_sun_magic_tan_lotiune_autobronzanta _pentru_pielea_deschisa_medie.jpg&imgrefurl=http://www. a von-shop.ro/brosura-avon/lotiune-autobronzanta-pentru-pi elea-deschisamedie-pi-3287.html&usg=__qo6KEVN3QzQGU84dDe LmoJnCuwQ=&h=500&w=474&sz=90&hl=ro&start=0&sig2=DNdh47dL chowgEuGxTpWPw&zoom=1&tbnid=1LdBBcOxU1IEUM:&tbnh=132&tbn w=119&ei=7KqUTar7O4bEsgaQvqy4CA&prev=/images%3Fq%3Dmagic al%2Btan%2Bsun%2B%252B%2Bavon%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3D N%26biw%3D1366%26bih%3D371%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact =hc&vpx=270&vpy=32&dur=599&hovh=231&hovw=219&tx=179&ty=1 56&oei=7KqUTar7O4bEsgaQvqy4CA&page=1&ndsp=17&ved=1t:429, r:1, s:0

Inca nu m-am dat cu autobronzatul pentru ca am vrut sa stiu daca mi se poate intampla ceva.Am pielea foarte alba si mi-e sensibila.Ati mai folosit careva dintre voi autobronzantul acesta?:)

Cat ar trebui sa pun si cat sa il tin, si la ce intervale de zile sa ma dau cu el?

Multumesc, dau fundita :)

1 răspuns:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* tocmai mi-am comandat si eu de la o colega care e rep la avon aceasta lotiune autobronzanta si de azi sa zic asa m-am dat 1 data dimineata si 1 data pe la 6 cam asa.Eu deja vad diferentele deoarece m-am dat pe maini insa am uitat sa ma dau si pe palme si acum mana este un pic bronzata iar palmele sunt albe laughing.Si eu sunt alba si din asta mi-am cumparat ca nu ma mai suportam alba straight facelaughing zici ca eram moartalaughing).Eu zic sa te dai cu ea ca vai ca e buna:X insa ce nu-mi place e ca daca vrei sa te dai pe fata cu ea iti ramane sclipici si te vezi lucioasa dupalaughing.:*