| Gamers12 a întrebat:

Buna all.Am si eu o problema foarte mare dupa parerea mea.Deci am 13 ani si de vreo luna m-am culcat cu vreo ora si jumatate mai tarziu.Astazi am observat ca mi sau format cate 2 linii sub fiecare ochi la pleoape ca niste riduri.Intrebarea mea este de ce mi s-au format, si cum pot scapa de aceste linii. Apropo mentionez ca ma culc pe la 1.00-3.00 seara.Va multumesc anticipat din suflet si dau funda celui mai bun raspuns si vot tuturor celorlalti.

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

E si normal sa ai cearcane daca te culci asa de tarziu la o varsta frageda! Cea mai tarzie ora indicata ar fi cel tarziu 23:00! Vei vedea ca daca te culci mai devreme cearcanele vor disparea!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Din cate imi dau seama se numesc cearcane...asta pentru ca nu ai suficient somn.Incearca sa te culci mai devreme, stiu ca e greu, dar incearca si-ai sa vezi ca o sa-ti dispara.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

1.00-3.00 e deja dimineata, nu seara.se numesc cearcane, cum a spus si CM7YRE.incearca sa dormi mai mult, ele o sa dispara