| jojo5839 a întrebat:

Buna, deci am o mare problema.
Deci am aproape 17 si am niste riduri de expresie sub ochi extraordinar de urate, la un ochi am 3 si la celalalt am 2 linii ca la laba gastii... Si nu stiu ce sa fac sa scap de ele...
Vreau sa mentionez faptul ca nu prea fac exercitii fizice, nu beau destula apa si nu dorm destul si mai este ceva: cum eu ma joc jocuri video foarte mult mi-am facut o obișnuință sa imi strang ochii foarte tare pentru ca ma dureau, abia de mi se vad ochii cand ii strâng, ar putea fi si asta problema? (apropo și acum o mai fac si nu stiu cum sa scap de obișnuință asta)
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| RowseRj a răspuns:

Da acestea ar putea fi problemele. Dar ai putea să încerci gerovital anti rid

| jojo5839 explică (pentru RowseRj):

Ok, dar o sa se duca linile de tot?

| RowseRj a răspuns (pentru jojo5839):

Evident nu. Dar depinde cât te dai cu crema respectivă. Dar dacă te dai și continui cu programul care l-ai descris mai sus probabila vor apărea la loc deci nai cei face.

| jojo5839 explică (pentru RowseRj):

Ok, then imma kill myself, bye

| TatianaIstrate a răspuns:

La mine functioneaza foarte bine pentru problema asta cremele si serurile cu acid hialuronic. Si apropo, in perioada asta ai si o promotie pe www.nncosmetics.ro care suna cam asa -- https://www.facebook.com/naturalnutritioncosmetics/posts/2756714047945000