| Heartless a întrebat:

Buna all, de un timp merg la un coafor ca sa imi fac parul si m-am uitat peste site-ul lor scrie ca pensatul e 8 lei si vopsitul sprancenelor e tot 8 lei.Nu-mi plac sprancenele mele si as vrea sa merg acolo la pensat si sa ii spun ca as vrea sa ma faca asa:http://www.youtube.com/watch?v=4gK4Y8IpiT8
Vreau sa ii spun sa ma penseze si sa mi le vopseasca :D cred ca intelege-ti voi, daca merg platesc 16 lei? adica 8 lei pentru pensat sa mi le faca subtiri si 8 lei pentru vopsit si sa imi faca o forma(as vrea asa ca si fata din video)cum sa ii spun?:D.Multumesc,dau fundita.
Va doresc Un An Nou Fericit si Multa Sanatate voua si famiilor voastre :)

Răspuns Câştigător
| biank17 a răspuns:

Da atat vei plati dar totusi sa iti iei mai multi bani la tine.pai ii sp ca vrei sprancele subtiri si ridacate, dupa aceea ii sp ca vrei sa ti le vopseasca cu negru sau maro (cum vrei tu). si la sfarsit o sa iti sp pretul.succeswinking

3 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Fata din videoclip are niste sprancene oribile! Nu e pensata corect in primul rand. Nu vezi de unde incep?

Eu zic sa mergi la cosmetica si sa o lasi pe ea sa aleaga o forma care se potriveste formei fetei tale si a ochilor!

| christinne_1321 a răspuns:

Sprancene subtiri cu forma arcuita si vopsitetongue.Simplu:*. LMA>:d

| Alexutza_6740 a răspuns:

Acelea se numesc sprancene "cu colt"
Funda?big grin