| Heartless a întrebat:

Buna all
De un timp merg la un coafor sa imi fac parul si stilista ma face super, vreau sa ma pensez acolo si sa imi vopsesc sprancele, acolo tatuajul este 125 lei. dar eu vreau sa imi penseze sprancenele mai subtiri si sa imi faca forma si sa imi vopseasca sprancenele cu creionul, acolo pensatul e 8 lei si vopsitul de sprancene e tot 8 lei.Intrebarea mea e:tot 125 lei va costa chiar si daca e cu creionul? Multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Salut!
Pai daca ai zis ca vopsitul e 8 lei... ce are "Ana cu Caiafa"?
Vopsitul e vopsit, tatuatul e tatuat... tu daca te vopsesti de ce sa platesti un tatuat?